Ця справа викликала у нашої компанії неабиякий інтерес, оскільки сам факт наявності в процесі в статусі відповідача одного із районних судів міста Києва обіцяло цікавий судовий процес.

Проте, основна причина участі адвокатів нашої компанії у цій справі, стало бажання допомогти одному з відомих волонтерів міста Києва, який повернувшись із зони Антитерористичної операції, де тривалий час перебував у полоні бойовиків ДНР, зіткнувся з недосконалістю нашої судової системи.

Внаслідок бездіяльності Шевченківського районного суду м. Києва клієнт фактично був позбавлений права на стягнення в примусовому порядку майнової шкоди в розмірі 910 825,80 грн., встановленої вироком Шевченківського районного суду міста Києва від 31.12.2012 в кримінальній справі №1-339/1.

Як і в більшості таких випадків, особа засуджена за вироком Шевченківського районного суду міста Києва відмовилась в добровільному порядку виконати рішення суду в частині відшкодування майнової шкоди в розмірі 910 825,80 грн., а майновий стан останнього взагалі зводив цю заборгованість до безнадійної.

Розроблений та запропонований адвокатами нашої компанії спосіб поновлення порушених прав клієнта, передбачав перш за все отримання реальної можливості на відшкодування шкоди в розмірі 910 825,80 грн.

На сьогоднішній день, Київським апеляційним адміністративним судом визнано протиправною бездіяльність Шевченківського районного суду м. Києва, водночас, в частині відшкодування шкоди завданою такою протиправною бездіяльністю в розмірі 910 825,80 грн. розгляд справи ще триває у Верховному Суді.

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/76729481